Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Podesty

Sortuj według

PODESTY

Podesty do wyczynowej hulajnogi na przestrzeni ostatnich lat stały się bardzo zaawansowanymi konstrukcjami tworzonymi z najwyższej jakości aluminium, również takiego wykorzystywanego w lotnictwie.


CZYM RÓŻNIĄ SIĘ PODESTY?

Podesty różnią się od siebie wymiarami, kształtem, wagą, rozmiarem dedykowanych do nich kółek oraz przeznaczeniem. Podesty wybiera się przede wszystkim pod kątem wygody ich użytkowania, wzrostu, rozmiaru stopy oraz stylu jazdy.


JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY DECKIEM A PODESTEM?

Deck i podest to ta sama część. Są to nazwy stosowane zamiennie w środowisku hulajnogowym. Podest to nazwa polska, deck został zapożyczony z języka angielskiego.


JAKI DECK DO HULAJNOGI KUPIĆ?

Powinieneś mieć na uwadze przeznaczenie, jeśli preferujesz jazdę parkową wybierz krótki podest, jeśli streetową to dłuższy. Jeśli jeździsz zarówno na parku jak i streecie to podest o średniej długości (52-54 cm) będzie idealnym rozwiązaniem. Każdy podest posiada w zestawie tylną oś z podkładkami dystansującymi oraz hamulec. Jeśli zastanawiasz się jaki podest wybrać to chętnie pomożemy Ci w odpowiednim doborze. Napisz bądź zadzwoń do nas!

Subskrybuj nasz kanał YouTube - ScootiveTV