Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 19:00
365 dni na zwrot!
+48 22 230 26 90 [email protected]
koszyk

Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami.

Płatności

Aby zapłacić za zamówione produkty, możesz wybrać jeden z pięciu sposobów płatności.

Jeżeli potrzebujesz fakturę VAT za dokonane zakupy, zaznacz odpowiednią opcję w czasie wybierania metody płatności za zamówienie.

Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy

W tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU

Obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu. W tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Klienta.

Gotówką za pobraniem

Płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy. W tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Gotówką przy odbiorze osobistym

W tym przypadku realizacja zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w biurze Sprzedawcy.

System płatności ratalnych "Raty BNP Paribas"

Dotyczy tylko zamówień powyżej 500 PLN, obsługiwany przez Bank BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie. W tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu od BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie płatności za zamówiony Towar.