Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Widelce

Sortuj według

WIDELCE

Widelec to jeden z trzech podstawowych elementów konstrukcyjnych hulajnogi. Hulajnoga bez niego nie istnieje! Decydując się na złożenie swojej własnej, customowej hulajnogi nie zapomnij o nim! Dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy warto kupić widelec dobrej jakości, który posłuży przez długi okres intensywnej eksploatacji. Widelce produkowane są pod systemy kompresji (SCS, ICS, HIC, IHC) oraz dedykowane są pod dwa rozmiary kółek: 110 mm i 120 mm.


Z JAKIEGO MATERIAŁU WIDELEC KUPIĆ?

Wszystkie profesjonalne widelce wykonane są z najwyższej jakości aluminium, niektóre modele także z aluminium klasy lotniczej.


CZY WIDELEC PASUJE DO KAŻDEGO DECKU?

Każdy widelec pasuje do każdego podestu. Jednakże, nie każdy widelec pasuje do każdych sterów i każdej kierownicy. W razie wątpliwości co do wyboru widelca, jego kompatybilności z innym częściami oraz systemu kompresji, skontaktuj się z nami!


JAKI WIDELEC DO MOJEJ HULAJNOGI?

Szukając nowego widelca do swojej hulajnogi, musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim posiadany system kompresji i wielkość koła. Źle dobrane koło lub system kompresji, spowoduje, że hulajnoga nie będzie prawidłowo złożona co uniemożliwi korzystanie z niej i bezpieczną jazdę.

Subskrybuj nasz kanał YouTube - ScootiveTV