Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Stery

Sortuj według

STERY

Dobrze pracujące stery są podstawą sprawnie działającej hulajnogi. Wszystkie stery dostępne w tej kategorii są sterami maszynowymi, czyli takimi, które mają zabudowaną bieżnię z kulkami i dwoma stalowymi pierścieniami, pomiędzy którymi wpasowane są uszczelki by zminimalizować możliwość dostawania się pyłu i wody do łożyska.

Pamiętaj! Jeśli kupujesz stery, które zamocować chcesz na widelcu w systemie IHC, musisz dokupić odpowiedni C-ring. Standardowo do łożysk producenci dodają wyłącznie c-ringi zgodne ze standardem HIC, SCS, ICS-10.


JAKIE STERY KUPIĆ?

Najważniejsze aby wybrać stery dobrej, znanej i sprawdzonej marki. Pośród nich warto wyróżnić takich producentów jak Scootive, Tilt, Apex, Ethic. Takie podejście do wyboru zapewni Ci przede wszystkim bezpieczną i komfortową jazdę. Łożyska dobrej jakości pracują płynnie i bez odczuwalnego tarcia.


KIEDY WYMIENIĆ STERY?

Stery wymieniamy w momencie, w którym odczuwamy ich niewłaściwą pracę. Wszelkie trzaski (dźwięk strzelania), ciężka praca kierownicy przy skręcaniu oraz alarmujące dźwięki o metalicznej, skrzypiącej, piszczącej barwie to znak, że właśnie nadszedł właściwy moment na wymianę łożysk.

Subskrybuj nasz kanał YouTube - ScootiveTV