Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Kierownice

Sortuj według

KIEROWNICE

Kierownica do hulajnogi ma ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Właściwie dobrana sprzyja szybszej nauce i mniejszej frustracji. Wytrzymały materiał gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Wybór kierownic jest bardzo szeroki, ale ze scootive.pl możliwe jest dobranie kierownicy idealnie pod swoje preferencje. Każda kierownica jest fabrycznie przeznaczona pod określony system kompresji lecz adaptacja kierownicy pod inny system nie stanowi większego problemu.


KIEROWNICĘ Z JAKIEGO METALU KUPIĆ? JAKIE SĄ RÓŻNICE W MATERIAŁACH?

Kierownice wykonane są z trzech materiałów: aluminium, stali Cr-Mo oraz stopu tytanu.

Kierownice Aluminiowe charakteryzuje bardzo niska waga. Zastosowanie takiej kierownicy może znacznie zmniejszyć wagę całej hulajnogi. Zastosowanie aluminium zamiast stali wymaga grubszych ścianek kierownicy, dlatego średnica wewnętrzna tych kierownicy to zawsze 28 mm, a zewnętrzna (oversized) 35 mm.

Kierownice stalowe są cięższe od aluminiowych ale za to cechują się dużą wytrzymałością. W stalowych kierownicach ścianki są cienkie więc kierownice z tego materiału występują zarówno w wersji standard jak i oversized.

Kierownice tytanowe łączą zalety wcześniej opisanych materiałów, to jest małą wagę aluminium oraz wytrzymałość stali. Kierownice wykonane z tytanu cechuje ogromna wytrzymałość na intensywną eksploatację. Raz kupiona, dobrej jakości kierownica, jest inwestycją na długi czas jazdy i dobrej zabawy. Najpopularniejszym rozmiarem kierownicy tytanowej jest oversized. Zdarzają się jednak modele w wersji standard.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ KIEROWNICĘ DO HULAJNOGI W NASZYM SKLEPIE?

Wraz z kierownicą sprzedajemy swoje know-how oraz dzielimy się obszerną wiedzą w temacie sportów hulajnogowych. Kupując u nas zyskujesz gwarancję zakupu najlepszej kierownicy dla Ciebie, spełniającej Twoje oczekiwania i pasującą do Twojego stylu jazdy.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją oraz możliwością serwisowania w przyszłości. Udzielane przez nas pełne wsparcie przed i po zakupowe, zdecydowanie wyróżnia nas w branży.

Subskrybuj nasz kanał YouTube - ScootiveTV