Darmowa wysyłka powyżej 200zł*
Najbliższa wysyłka paczek: poniedziałek o 17:30
365 dni na zwrot!
+48 22 230 26 90 [email protected]
koszyk

Team Scootive

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Osiemnastoletni Paweł jest najspokojniejszym riderem w teamie Scootive. Zawsze opanowany, spokojny i skupiony na jeździe - dzięki ciężkiej pracy jego talent został doceniony i jest wspierany również przez Lucky. Paweł po rocznym pobycie w San Antonio (Texas, USA) mieszka obecnie w Chinach i uczy się języka mandaryńskiego, a każdą wolną chwilę poświęca na jazdę na hulajnodze w nowym skateparku w Shenzen (Chiny). Podróże po świecie, poznawanie nowych ludzi to jego codzienność :)

Tomek Orłowski - Team Rider

Tomek Orłowski

O Tomku można by napisać książkę, bo nie sposób znaleźć takiego drugiego jak on. Tomek ma zawsze najbardziej szalone pomysły, a całą ekipę potrafi rozbawić do łez. Jego niezniszczalność sprawia, że nie ma psikusów, które zrobiły by na nim większe wrażenie, a dzięki jego śmiechowi nie da się go z nikim pomylić.

Dominik Maliszewski - Team Rider

Dominik Maliszewski

Dominik ma 14 lat i pochodzi z Warszawy. Wysokie loty i trudne technicznie sztuczki to jego wizytówka. Ma zawsze zawadiacki uśmiech a jego oczy mówią, że właśnie kombinuje jak by tu coś zbroić. Do naszego teamu dołączył pod koniec 2017 roku i od tego czasu progressuje w zaskakującym tempie. Dominik jest bardzo zawziętym chłopakiem i gdy zaczyna katować jakiś trick, to nic więcej się już nie liczy poza jego wylądowaniem.

Jasiek Mączkowski - Team Rider

Jasiek Mączkowski

Janek pochodzi z Redy i swoją przygodę z hulajnogą zaczynał na Trójmiejskich skateparkach. Ma 14 lat i mnóstwo energii, którą konsekwentnie pokłada w hulajnogę dzięki czemu rozwinął swój talent i może pochwalić się ogromnym zasobem tricków. Na pozór poważny i stonowany ale gdy atmosfera się rozluźnia to jest najgłośniejszy z całej gromady.

Maciek Więckowski - Team Rider

Maciek Więckowski

Najmłodszy team rider Scootive! Niezwykle utalentowany, nie czuje strachu dzięki czemu jest w stanie zrobić praktycznie każdy transfer! Mimo swojego młodego wieku jest bardzo doświadczonym zawodnikiem - startował na wielu zagranicznych oraz lokalnych zawodach.

Maciek Winnicki - Team Rider

Maciek Winnicki

Maciek jest 18-letnim riderem z Kraśnika. Swoją przygodę z hulajnogą rozpoczął w 2012r. Swoim szczerym uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Zawsze miły, pomocny i gotowy do jazdy. Przez swój uniwersalny styl jazdy wyróżnia się na tle innych riderów.

Karol Janeczko - Team Rider

Karol Janeczko

Karol jest jednym z pierwszych Polskich riderów, którzy wprowadzili ten sport na wyższy poziom. Od wielu lat intensywnie związany z hulajnogą wyczynową, jeździ od 2011 roku a teraz jest instruktorem hulajnogi na obozach i skateparkach. Jest bardzo pracowity, zawsze uśmiechnięty i skromny.

Jakub Kulpa - Team Rider

Jakub Kulpa

Kuba jest 14 letnim riderem z pod Warszawy. Swoją przygodę z hulajnoga rozpoczął w marcu 2017r i od tego czasu zrobił bardzo duży progress. Jego wizytówką są machane triki i wysokie loty.

Kornelia Strzałkowska - Team Rider

Kornelia Strzałkowska

Kornelia jest 16-letnią riderką z Warszawy. Jako pierwsza dziewczyna w Polsce zrobiła backflipa! Każdego dnia robi bardzo duży progress. Jej lokalnym skateparkiem jest Tarchomin a wizytówką oczywiście super whip :D

Norbert Zalech - Team Manager

Norbert Zalech

Team Manager