Darmowa wysyłka powyżej 200zł*
Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 19:00
365 dni na zwrot!
+48 22 230 26 90 [email protected]
koszyk

Team Scootive

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Dziewiętnastoletni Paweł jest najspokojniejszym riderem w teamie Scootive. Zawsze opanowany, spokojny i skupiony na jeździe - dzięki ciężkiej pracy jego talent został doceniony i jest wspierany również przez Lucky. Paweł po rocznym pobycie w San Antonio (Texas, USA) mieszka obecnie w Chinach i uczy się języka mandaryńskiego, a każdą wolną chwilę poświęca na jazdę na hulajnodze w nowym skateparku w Shenzen (Chiny). Podróże po świecie, poznawanie nowych ludzi to jego codzienność :)

Tomek Orłowski - Team Rider

Tomek Orłowski

O Tomku można by napisać książkę, bo nie sposób znaleźć takiego drugiego jak on. Tomek ma zawsze najbardziej szalone pomysły, a całą ekipę potrafi rozbawić do łez. Jego niezniszczalność sprawia, że nie ma psikusów, które zrobiły by na nim większe wrażenie, a dzięki jego śmiechowi nie da się go z nikim pomylić.

Dominik Maliszewski - Team Rider

Dominik Maliszewski

Dominik ma 15 lat i pochodzi z Warszawy. Wysokie loty i trudne technicznie sztuczki to jego wizytówka. Ma zawsze zawadiacki uśmiech a jego oczy mówią, że właśnie kombinuje jak by tu coś zbroić. Do naszego teamu dołączył pod koniec 2017 roku i od tego czasu progressuje w zaskakującym tempie. Dominik jest bardzo zawziętym chłopakiem i gdy zaczyna katować jakiś trick, to nic więcej się już nie liczy poza jego wylądowaniem.

Jasiek Mączkowski - Team Rider

Jasiek Mączkowski

Janek pochodzi z Redy i swoją przygodę z hulajnogą zaczynał na Trójmiejskich skateparkach. Ma 15 lat i mnóstwo energii, którą konsekwentnie pokłada w hulajnogę dzięki czemu rozwinął swój talent i może pochwalić się ogromnym zasobem tricków. Na pozór poważny i stonowany ale gdy atmosfera się rozluźnia to jest najgłośniejszy z całej gromady.

Maciek Więckowski - Team Rider

Maciek Więckowski

Najmłodszy team rider Scootive! Niezwykle utalentowany, nie czuje strachu dzięki czemu jest w stanie zrobić praktycznie każdy transfer! Mimo swojego młodego wieku jest bardzo doświadczonym zawodnikiem - startował na wielu zagranicznych oraz lokalnych zawodach.

Maciek Winnicki - Team Rider

Maciek Winnicki

Maciek jest 19-letnim riderem z Kraśnika. Swoją przygodę z hulajnogą rozpoczął w 2012r. Swoim szczerym uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Zawsze miły, pomocny i gotowy do jazdy. Przez swój uniwersalny styl jazdy wyróżnia się na tle innych riderów.

Karol Janeczko - Team Rider

Karol Janeczko

Karol jest jednym z pierwszych Polskich riderów, którzy wprowadzili ten sport na wyższy poziom. Od wielu lat intensywnie związany z hulajnogą wyczynową, jeździ od 2011 roku a teraz jest instruktorem hulajnogi na obozach i skateparkach. Jest bardzo pracowity, zawsze uśmiechnięty i skromny.

Bartek Szczęk - Team Rider

Bartek Szczęk

Bartek jest bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą osobą. Swoją przygodę z hulajnogą rozpoczął w 2015 roku. Obecnie ma 19 lat. Doskonale odnajduje się na każdej przeszkodzie co czyni go bardzo wszechstronnym riderem. Bartek jest również trenerem hulajnogi i prowadzi zajęcia w każdy weekend.

Filip Niedziela - Team Rider

Filip Niedziela

Filip ma 15 lat i swoją przygodę z hulajnogą zaczął 5 lat temu. Stale progresuje, robi trik za trickiem, dużo osób mówi że ma niepowtarzalny styl.

Norbert Zalech - Team Manager

Norbert Zalech

Norbert pełni rolę Team Managera Scootive. Jest jedym z pierwszych riderów w Polsce, którzy wprowadzili hulajnogę wyczynową do naszego kraju. Jest znany z uśmiechu, który nie schodzi mu z twarzy oraz z tricków do crossfoota 🙂 Norbert jest też ambasadorem Amerykańskiej firmy hulajnogowej Fuzion