Najbliższa wysyłka paczek: poniedziałek o 18:30
365 dni na zwrot!

Team Scootive

Bartek Szczęk - Team Rider

Benjamin Jurzyna

Benek to niesamowicie utalentowany rider pochodzący z Nysy. Swoją karierę na hulajnodze rozpoczął w 2016 roku. Zaledwie miesiąc po rozpoczęciu jazdy wykatował swojego pierwszego whipa! Talent poparty ciężką pracą i masą treningów pozwoliły Mu osiągnąć sukces podczas mistrzostw Polski 2022, gdzie zajął Pierwsze Miejsce. Benjamin nie osiada na laurach i stale rozwija swoje umiejętności. Ten rider ma w sobie ogromny potencjał, który będzie teraz rozwijał w naszym teamie.

Jan Mączkowski - Team Rider

Jan Mączkowski

Jan Mączkowski pochodzi z Redy i swoją przygodę z hulajnogą zaczynał na trójmiejskich skateparkach. Ma mnóstwo energii, którą na co dzień przekłada na katowanie tricków. Jego styl charakteryzuje się efektownymi lotami, a żaden obrót w powietrzu nie stanowi dla niego problemu. Świetnie odnajduję się także na streetowych przeszkodach i potrafi zaskoczyć niejednego rasowego streetowca.

Bartosz Kotkowski - Team Rider

Bartosz Kotkowski

Bartosz Kotkowski znany jako „Kotek”, jest najbardziej naładowanym pozytywną energią riderem na Polskiej scenie, a swoim śmiechem zaraża wszystkich wokół. Bartosz jest niesamowicie utalentowanym riderem, który swoją hulajnogę trzyma częściej nad głową, niż pod nogami.

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Paweł Flisek swoją przygodę z hulajnogą zaczął w 2014 roku, a swoje umiejętności konsekwentnie szlifuje z naszym wsparciem. Hulajnoga dla Pawła jest czymś więcej niż tylko zajawką – z sukcesami szkoli młodych adeptów wyczynowej jazdy na hulajnodze. Dzięki niej poznał masę wspaniałych ludzi i zwiedził świat. Obecnie rozwija własną markę hulajnogową, tworzącą odzież oraz części, a wszystko to przy stałej współpracy ze Scootive.

Bartek Szczęk - Team Rider

Bartek Szczęk

Bartek Szczęk to utalentowany rider, który swoją hulajnogową karierę̨ zaczął w 2015 roku. Jest bardzo pozytywnym i pomocnym kumplem, a na jego twarzy zawsze widnieje uśmiech. Bartek doskonale odnajduje się̨ na każdej przeszkodzie, co czyni go bardzo wszechstronnym zawodnikiem .Jest również odpowiedzialny za wyjazdy naszej ekipy Scootive, a razem z całym składałem najchętniej zwiedziłby cały świat.