Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Pro Team Scootive

Bartek Szczęk - Team Rider

Kuba Skrzypiec

Kubę oraz jego talent ciężko opisać słowami. Poziom tricków połączony z niepowtarzalnym stylem jazdy mają swoje przełożenie na wyniki Kuby na przestrzeni ostatniego roku. 3 Miejsce podczas Mistrzostw Polski oraz 9 Miejsce podczas mistrzostw Europy. Uczenie się nowego tricku nie zajmuje mu więcej niż 5 minut a każdy jego przejazd po skateparku jest niemal idealny.

Bartek Szczęk - Team Rider

Karolina Grądzka

Karolina to niezastąpiona członkini ekipy Scootive. Zawsze uśmiechnięta i radosna a do tego niesamowicie pomocna. Jedna z najbardziej utalentowanych kobiet na hulajnodze w Polsce. U boku Karoliny nie ma nudy, a pomysły na fajne akcje rodzą się same. Karolina w każdym sezonie pełni role Instruktorki podczas obozów Scootive Camp, a dzięki niej każdy uczestnik wraca do domu z uśmiechem na twarzy.

Bartek Szczęk - Team Rider

Antoni Miłaszewicz

Antek to jeden z największych talentów w naszym Kraju. Masa pracy przy doskonaleniu swoich umiejętności oraz ogromna determinacja niejednokrotnie zaprowadziły go na szczyt. Lista jego osiągnięć nie zmieściłaby się na tej stronie, więc przybliżymy wam główne osiągnięcia z 2023 roku. 3 miejsce Podczas Mistrzostw Świata w Australii oraz 4 miejsce podczas Mistrzostw Europy. Antoni obecnie współpracuje z Apex’em, co dla wielu jest spełnieniem marzeń.

Bartosz Kotkowski - Team Rider

Bartosz Kotkowski

Bartosz Kotkowski znany jako „Kotek”, to zdecydowanie najbardziej szalony rider w naszym teamie. Gdy Bartosz zaczyna katować wymarzony trick nie odpuszcza dopóki nie zdobędzie upragnionego celu. Swoim uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Prawdopobnie nie ominął żadnego wyjazdu Scootive On Tour, co pokazuje jak bardzo kocha odkrywać świat i poznać nowych ludzi. Jest zdecydowanie typem zawodnika, który swoją hulajnogę trzyma częściej nad głową, niż pod nogami.

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Hulajnoga dla Pawła jest czymś więcej niż tylko zajawką – z sukcesami szkoli młodych adeptów wyczynowej jazdy na hulajnodze. Dzięki niej poznał masę wspaniałych ludzi i zwiedził niemal wszystkie zakamarki świata. Dzień spędzony na kanapie dla Pawła nie istnieje, a nieustanne odkrywanie nowych rzeczy to niemal codzienność. Od kilku lat prowadzi swoją firmę hulajnogową, tworząca zarówno części jak i odzież.

Bartek Szczęk - Team Rider

Bartek Szczęk

Bartek Szczęk to utalentowany rider, który swoją hulajnogową karierę̨ zaczął w 2015 roku. Bartek doskonale odnajduje się̨ na każdej przeszkodzie, co czyni go bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Dla Bartka na Skateparku nigdy nie ma nudy, a jego koła mogłoby nie przestawać się krecić przez resztę życia. Bartek od wielu lat jest doskonałym trenerem hulajnogi, który udziela lekcji niemalże codziennie. Jest również odpowiedzialny za wyjazdy naszej ekipy Scootive, a razem z całym składałem najchętniej zwiedziłby cały świat.

Tomasz Derewońko - Team Rider

Tomasz Derewońko

O Tomku można by pisać wiele ale my przejdziemy do konkretów. Mistrz Polski Junior 2023r. oraz zwycięzca wielu ogólnopolskich zawodów. Tomek przez swoją determinacje zdobywa coraz większe osiągnięcia z roku na rok co tylko udowadnia jego ogromny potencjał. Rozpoczął swoją jazdę w 2020 roku, a jego ulubiony trick to Triple Heelwhip.