Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 19:00
365 dni na zwrot!
+48 22 230 26 90 [email protected]
koszyk

Team Scootive

Jan Mączkowski - Team Rider

Jan Mączkowski

Jan Mączkowski pochodzi z Redy i swoją przygodę z hulajnogą zaczynał na trójmiejskich skateparkach. Ma mnóstwo energii, którą na co dzień przekłada na katowanie tricków. Jego styl charakteryzuje się efektownymi lotami, a żaden obrót w powietrzu nie stanowi dla niego problemu. Świetnie odnajduję się także na streetowych przeszkodach i potrafi zaskoczyć niejednego rasowego streetowca.

Bartosz Kotkowski - Team Rider

Bartosz Kotkowski

Bartosz Kotkowski znany jako „Kotek”, jest najbardziej naładowanym pozytywną energią riderem na Polskiej scenie, a swoim śmiechem zaraża wszystkich wokół. Bartosz jest niesamowicie utalentowanym riderem, który swoją hulajnogę trzyma częściej nad głową, niż pod nogami.

Tomasz Orłowski - Team Rider

Tomasz Orłowski

Tomasz Orłowski to teamowczyk z obecnie najdłuższym stażem w Scootive. Ma najbardziej szalone pomysły ze wszystkich, a aktualnie rozwija swoja karierę muzyczna pod skrzydłami Chillwagonu. Jest niesamowicie utalentowany, zabawny i przyjacielski. W jego towarzystwie nawet nie wypada być smutnym.

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Paweł Flisek swoją przygodę z hulajnogą zaczął w 2014 roku, a swoje umiejętności konsekwentnie szlifuje z naszym wsparciem. Hulajnoga dla Pawła jest czymś więcej niż tylko zajawką – z sukcesami szkoli młodych adeptów wyczynowej jazdy na hulajnodze. Dzięki niej poznał masę wspaniałych ludzi i zwiedził świat. Obecnie rozwija własną markę hulajnogową, tworzącą odzież oraz części, a wszystko to przy stałej współpracy ze Scootive.

Bartek Szczęk - Team Rider

Bartek Szczęk

Bartek Szczęk to utalentowany rider, który swoją hulajnogową karierę̨ zaczął w 2015 roku. Jest bardzo pozytywnym i pomocnym kumplem, a na jego twarzy zawsze widnieje uśmiech. Bartek doskonale odnajduje się̨ na każdej przeszkodzie, co czyni go bardzo wszechstronnym zawodnikiem .Jest również odpowiedzialny za wyjazdy naszej ekipy Scootive, a razem z całym składałem najchętniej zwiedziłby cały świat.

Maciek Więckowski - Team Rider

Maciek Więckowski

Maciek Więckowski jest jednym z naszych najmłodszych talentów. Przez swoje zaangażowanie w jeździe na hulajnodze zdobył wiele nagród i medali na polskiej i zagranicznej scenie hulajnogowej. Zawsze uśmiechnięty i radosny, a do tego nieustraszony. Jako doświadczony zawodnik nie czuje strachu nawet przed najtrudniejszymi transferami na skateparkach!

Maciek Winnicki - Team Rider

Maciek Winnicki

Maciek Winnicki pochodzi z Kraśnika. Swoją przygodę z hulajnogą rozpoczął w 2012r. i obecnie łączy ją ze studiami w szkole filmowej, dzięki czemu potrafi nadać niesamowity klimat naszych filmów, które montuje. Zawsze miły, pomocny i gotowy do jazdy. Od kilku lat jest również instruktorem. Potrafi w precyzyjny sposób wytłumaczyć jak zrobić większość tricków.