Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 18:30
365 dni na zwrot!

Team Scootive

Bartek Szczęk - Team Rider

Karolina Grądzka

Karolina to niezastąpiona członkini ekipy Scootive. Zawsze uśmiechnięta i radosna a do tego niesamowicie pomocna. Jedna z najbardziej utalentowanych kobiet na hulajnodze w Polsce. U boku Karoliny nie ma nudy, a pomysły na fajne akcje rodzą się same.

Bartek Szczęk - Team Rider

Antoni Miłaszewicz

Antoni Miłaszewicz to rider którego pewnie większość z was już zna i wcale nas to nie dziwi. Antek to niesamowity talent który niejednokrotnie pokazał na co go stać. Ma 16 lat a na swoim koncie wiele tytułów takich jak: Mistrz Polski Junior 2021 r. 6 miejsce w Mistrzostwach Europy Junior 2022 r. Na codzień mieszka we Wrocławiu gdzie na lokalnych Skateparkach nie odpuszcza treningów. Hulajnoga Antka zdecydowanie częściej znajduje się nad jego głową niż pod nogami a kolekcja jego tricków rośnie z dnia na dzień.

Bartek Szczęk - Team Rider

Benjamin Jurzyna

Benek to niesamowicie utalentowany rider pochodzący z Nysy. Swoją karierę na hulajnodze rozpoczął w 2016 roku. Zaledwie miesiąc po rozpoczęciu jazdy wykatował swojego pierwszego whipa! Talent poparty ciężką pracą i masą treningów pozwoliły Mu osiągnąć sukces podczas mistrzostw Polski 2022, gdzie zajął Pierwsze Miejsce. Benjamin nie osiada na laurach i stale rozwija swoje umiejętności. Ten rider ma w sobie ogromny potencjał, który będzie teraz rozwijał w naszym teamie.

Bartosz Kotkowski - Team Rider

Bartosz Kotkowski

Bartosz Kotkowski znany jako „Kotek”, jest najbardziej naładowanym pozytywną energią riderem na Polskiej scenie, a swoim śmiechem zaraża wszystkich wokół. Bartosz jest niesamowicie utalentowanym riderem, który swoją hulajnogę trzyma częściej nad głową, niż pod nogami.

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Paweł Flisek swoją przygodę z hulajnogą zaczął w 2014 roku, a swoje umiejętności konsekwentnie szlifuje z naszym wsparciem. Hulajnoga dla Pawła jest czymś więcej niż tylko zajawką – z sukcesami szkoli młodych adeptów wyczynowej jazdy na hulajnodze. Dzięki niej poznał masę wspaniałych ludzi i zwiedził świat. Obecnie rozwija własną markę hulajnogową, tworzącą odzież oraz części, a wszystko to przy stałej współpracy ze Scootive.

Bartek Szczęk - Team Rider

Bartek Szczęk

Bartek Szczęk to utalentowany rider, który swoją hulajnogową karierę̨ zaczął w 2015 roku. Jest bardzo pozytywnym i pomocnym kumplem, a na jego twarzy zawsze widnieje uśmiech. Bartek doskonale odnajduje się̨ na każdej przeszkodzie, co czyni go bardzo wszechstronnym zawodnikiem .Jest również odpowiedzialny za wyjazdy naszej ekipy Scootive, a razem z całym składałem najchętniej zwiedziłby cały świat.